Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Aktualności   /  Akcja – reaktywacja

Akcja – reaktywacja

Szanowni Państwo,

z dnia na dzień wszyscy zostaliśmy zaskoczeni zmieniającą się sytuacją, która objęła wiele aspektów, m. in. proces edukacji. Stanęliśmy w obliczu wyzwania, którego nikt się nie spodziewał – przeniesienie większości codziennych aktywności do świata online.

Nasza Szkoła obrała za priorytet jak najszybsze umożliwienie kontynuacji nauki, aby niezależnie od warunków, nasi Słuchacze mogli dalej uczęszczać na zajęcia bez straty jakości prowadzonych lekcji. Jako pierwsi w Zamościu rozpoczęliśmy zajęcia online na każdym poziomie nauczania.

Niestety, mimo wspólnych wysiłków zdarzało się, że niektórzy Uczniowie musieli zrezygnować z zajęć. Zależy nam, aby ci Słuchacze mogli bez przeszkód wznowic naukę w swoich grupach w nowym roku szkolnym. Dlatego też chcielibyśmy zaproponować Uczniom, którzy przerwali naukę w naszej szkole wskutek przejścia na tryb zdalny, jedno z trzech rozwiązań:

 

Zajęcia wyrównawcze/uzupełniające
Podczas wakacji prowadzimy zajęcia, które umożliwią nadrobienie zaległości powstałych w wyniku przerwania nauki po 12 marca 2020r.

Miejsce zajęć jest uzależnione od sytuacji – spotykalibyśmy się online, a jeśli tylko byłaby taka możliwość, to stacjonarnie.

Wymiar zajęć: 2x w tygodniu po 60 minut. Cena i stałe rabaty nie ulegną zmianie.

Powstanie grup uzależniamy od liczby chętnych.

 

Indywidualne nadrobienie zaległości
Jeśli Słuchacz nie będzie mógł uczęszczać na zajęcia wyrównawcze, to istnieje możliwość nadrobienia zaległości we własnym zakresie. W tej sytuacji oferujemy udostępnienie materiałów z zajęć, które wykorzystywała grupa podczas kursu.

W takiej sytuacji warunkiem jest pozytywnie zdany (uzyskanie min. 75%) egzamin końcoworoczny z materiału danej grupy. Egzamin można zdawać w terminach dostępności sekretariatu.

Na napisanie testu można umówić się telefonicznie/osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach pracy. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, natomiast od 15 do 30 czerwca oraz od 10 sierpnia w godzinach od 10.00 do 18.00.

 

Dołączenie do grup o podobnym poziomie w roku szkolnym 2020/21
Jeśli ktoś nie będzie mógł skorzystać z powyższych propozycji, to chcielibyśmy zaproponować wznowienie kursu poprzez dołączenie do zrekonstruowanych grup o podobnym poziomie, by umożliwić kontynuację nauki.

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje pozwolą na kontynuowanie Uczniom, którzy przerwali zajęcia, nauki w nowym roku szkolnym.

Zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie przysporzył nam ten nietypowy czas. Dzięki wysiłkom włożonym w zmianę organizacji zajęć przekonaliśmy się, że świat online nie jest taki straszny 😊.

Tym bardziej bardzo cenne są dla nas otrzymywane od naszych Słuchaczy opinie dotyczące przejścia z nami na zajęcia zdalne. Zadowolenie naszych Kursantów uczestniczących w tego typu zajęciach zachęca do rozwijania takich kursów.

Czekając na Państwa, chcemy zaprosić już teraz do wspólnego świętowania wyjątkowego 25-lecia istnienia BACALARUSA! Nadchodzący rok szkolny będzie 25 rokiem istnienia naszej szkoły.

To będzie niesamowity czas obfitujący w kolejne wydarzenia. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa już teraz do wspólnych obchodów i na ich początek podarować rabat „JUBILEUSZOWY” w nowym roku szkolnym.

Każda osoba, które zdecyduje się kontynuować z nami naukę i podpisze umowę do 30 czerwca 2020 r. otrzyma od nas prezent w postaci rabatu -10% na wrześniową i październikową ratę w roku szkolnym 2020/21.

Umowy będą dostępne w sekretariacie szkoły od 4 czerwca 2020 r.

Podpisane umowy można przekazywać nam poprzez odesłanie zdjęcia/skanu umowy mailowo, za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub przekazać ją osobiście do naszego sekretariatu/wrzucić do naszej skrzynki pocztowej przy siedzibie szkoły.

Warunkiem otrzymania rabatu jest przekazanie podpisanej umowy do 30 czerwca 2020r.

 

Z wyrazami szacunku,

Gabriela Manastyrska

Dyrektor Szkoły języków Obcych BACALARUS

 

*Rabat będzie obejmować grupy min. 8 osobowe. Rabat łączy się z innymi przydzielonymi Słuchaczowi rabatami. Rabat nie łączy się z innymi promocjami (dla grup A1). Rabat zostanie ujęty w harmonogramie płatności na rok szkolny 2020/21.