Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Joanna Konopka

  /  Joanna Konopka
Joanna Konopka - Bacalarus - Szkoła Języków Obcych

Joanna Konopka

Konsultant metodyczny

Absolwentka Filologii Romańskiej UMCS w Lublinie o specjalności język francuski i język hiszpański, Filologii Angielskiej WSSP w Lublinie oraz Zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej WSZIA w Zamościu.

Swoje doświadczenie zawodowe oraz pasję do nauczania zwłaszcza najmłodszych uczniów zdobywała od 2008 roku w Szkole Języków Obcych Bacalarus w Zamościu oraz Szkole Podstawowej w Lipsku, gdzie pracuje na co dzień. Od 2017 roku pełni w naszej szkole funkcję konsultanta metodycznego.

Absolwentka Filologii Romańskiej UMCS w Lublinie o specjalności język francuski i język hiszpański, Filologii Angielskiej WSSP w Uczestniczyła w licznych szkoleniach metodycznych stacjonarnych i online organizowanych przez m.in. IATEFL Poland, DOS Teacher Training Solutions, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, GAMMA Training, Edunation, Early Stage. Dla naszych lektorów przeprowadziła szkolenie “Powiew świeżości – czyli gry i zabawy językowe”.

Uwielbia szkolić się i poszerzać swoją wiedzę. Aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach metodycznych, aby móc zaskoczyć swoich uczniów nowościami w dziedzinie nauczania i gadżetami uatrakcyjającymi zajęcia językowe. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi lektorami podczas szkoleń, warsztatów i giełd pomysłów. W pracy metodyka przygotowuje nowych lektorów do pracy z grupami przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi. Uważa, że praca konsultanta metodycznego jest bardzo rozwijająca i inspirująca.