Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Magdalena Linek-Zychal

  /  Magdalena Linek-Zychal

Magdalena Linek-Zychal

Doradca metodyczny

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej UMCS w Lublinie – język angielski i niemiecki, specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa – oraz studiów podyplomowych dla tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW.

 

Doświadczenie w nauczaniu zdobywała m.in. w Szkole Języka Angielskiego Linguaton w Lublinie oraz w Szkole Języków Obcych Bacalarus w Zamościu, gdzie od 2012 roku pełni także funkcję doradcy metodycznego. Wzięła udział w wielu szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli języków obcych, takich jak: IATEFL, ELTea Masters in Action, PASE oraz w cyklu profesjonalnych szkoleń dla metodyków szkół językowych.

 

Cały czas poszerza swoją wiedzę metodyczną o ciekawe techniki i ćwiczenia, które najpierw testuje na swoich zajęciach z młodzieżą, a następnie przekazuje lektorom w formie szkoleń. Podczas swojej pracy prowadzi m.in. obserwacje lekcji i spotkania poobserwacyjne, podczas których udziela informacji zwrotnych, wspierając nowych lektorów i starając się zaszczepić w nich fascynację i entuzjazm do nauczania języka obcego.

 

Zarówno w pracy lektora jak i doradcy metodycznego wymaga od siebie wiele, lubi wyzwania, jest otwarta na wszelkie metody i środki dydaktyczne i czerpie dużo satysfakcji z inspirowania innych do działania.