Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Sylwia Kozak

  /  Sylwia Kozak

Sylwia Kozak

Doradca metodyczny

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zamościu oraz Wydziału Humanistycznego w specjalności Filologii Angielskiej na UMCS w Lublinie. Obecnie pracuje w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach. W Bacalarusie jest doradcą metodycznym od 2014 roku. Jako doradca metodyczny specjalizuje się w nauczaniu języka obcego w przedszkolu oraz szkole podstawowej. W swojej pracy kwalifikuje nowych uczniów w szkole podstawowej do odpowiednich grup, tworzy dokumentację szkolną współpracując z pozostałymi doradcami Bacalarusa, prowadzi konsultacje dla nauczycieli oraz spotkania poobserwacyjne.

 

Ukończyła Akademię Metodyka PASE i uzyskała Dyplom Metodyka PASE potwierdzający uzyskanie formalnych kwalifikacji wymaganych przez PASE na stanowisku metodyka nauczania języków obcych.

 

Oprócz tego uczestniczyła w wielu szkoleniach metodycznych na żywo oraz online organizowanych przez m.in. IATEFL Poland, DOS Teacher Training Solutions, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, GAMMA Training, Edunation. Sama również prowadziła kilka szkoleń w naszej szkole „Metody Aktywne”, „Teaching English through Games” oraz szkolenia dla nowych lektorów.