Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Justyna Błaszczyńska

  /  Justyna Błaszczyńska

Justyna Błaszczyńska

Język angielski

Moje życie jak dotąd obfituje w wiele fantastycznych przygód edukacyjnych i zawodowych. Te pierwsze pojawiły się wraz ze studiami filozoficznym na KULu, następne przyszły z pracą w Londyńskim salonie, w którym to, zdobyłam dyplom na poziomie NVQ l 2 jako Stylista Fryzur. Kolejne, dzięki pracy trenera zawodowego ( job coach) w organizacji pozarządowej CRISIS, która zainspirowała mnie do ukończenia rocznego kursu z terapii nakierowanej na aktywne słuchanie (counselling). Podczas ostatniego roku w Wielkiej Brytanii, w której przeżyłam i przepracowałam 11lat, szkoliłam się na arborystę ze specjalnością chirurg drzewny (treesurgeon); po umiejętności obsługi piły motorowej raczej zostało mi tylko wspomnienie ale miłość do drzew i pasja do wspinania się na jest nadal we mnie żywa jak natura wokoło nas.

Powrót do ojczyzny pozytywnie zaskoczył mnie możliwością ukończenia studiów z filologii angielskiej i praktycznego wykorzystywania doświadczeń i umiejętności językowych w zawodzie lektora . So here I am – exited, on the new adventure.

Język obcy to dla mnie…

sposób (o wielkiej mocy) na wyrażenie samego siebie, podobny do głośnego radosnego śmiechu.

Lubię uczyć, (bo)…

mogę realizować i rozwijać się, spędzać czas w cudownym towarzystwie dzieci i dzielić się z nimi wiedzę, uśmiechem i dobrym słowem w języku angielskim.

Gdybym nie była lektorem, to…

to bym nim została.

Gdy nie ma mnie w szkole, to…

jestem tam gdzie moja (córka) Inka, a następnie tam gdzie mogę realizować swoją potrzebę i pasje życia w zgodzie z sama sobą.

Nie rozstaję się z…

aplikacja BBC sounds, słucham na niej ukochanego radia BBC 4 nadawanego z serca Londynu.

Moja niezwykła umiejętność…

radzenie sobie ze zwykłymi przeciwnościami losu w niezwykły sposób.