Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Katarzyna Tarłowska

  /  Katarzyna Tarłowska

Katarzyna Tarłowska

Język angielski

Moje życie do tej pory toczyło się w Irlandii gdzie przez 18 lat uczyłam się i zdobywałam doświadczenia zawodowe w różnych branżach. Moim największym osiągnieciem było ukończenie dwóch kierunków studiów na uczelniach Drogheda Institue of Further Education oraz Oiliuna gdzie nabyłam jeszcze dodatkowe certyfikaty jak QQI, FETAC oraz CIBTAC. Dzięki własnej determinacji oraz uporowi nauczyłam się języka angielskiego w bardzo krótkim czasie otaczając się miłymi i pomocnymi mi osobami w Dublinie jak też czytając słownik Polsko Angielski. Jestem osobą o silnym charakterze, która świetnie odnajduje się w stresowych sytuacjach oraz w pracy zespołowej.

Język obcy to dla mnie…

Możliwość komunikacji, moja największa pasja oraz super przygoda, którą kontynuuję po dziś dzień.

Lubię uczyć, (bo)…

Bardzo lubię dzieci i pracę z nimi oraz przekazywać wiedzę już nawet tym najmłodszym i widzieć tego postępy i ich dalszy rozwój językowy.

Gdybym nie była lektorem, to…

Byłabym kosmetologiem.

Gdy nie ma mnie w szkole, to…

Spełniam się kulinarnie, spędzam wolny czas ze znajomymi, czytam książki, dużo spaceruję oraz oglądam Irlandzkie wiadomości RTE News.

Nie rozstaję się z…

Kubkiem gorącej kawy i ulubionym błyszczykiem.

Moja niezwykła umiejętność…

Dobra pamięć, cierpliwość oraz zdolność przewidywania sytuacji.