Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Paulina Bryła

  /  Paulina Bryła
Paulina Bryła - Bacalarus - Szkoła Języków Obcych

Paulina Bryła

Język angielski

Jestem magistrem filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym i absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako nauczyciel języka angielskiego mam ponad 18-letnie doświadczenie w pracy z uczniami z liceum i technikum, jak również w przygotowywaniu ich do „najważniejszego egzaminu w życiu”, czyli matury. Jestem egzaminatorem maturalnym, więc wiem, przed jakim wyzwaniem stoją uczniowie chcący zdać ten egzamin. Specjalizuję się w starszych grupach uczniów, ale uczę także osoby dorosłe, jak również przygotowuję je do zdania certyfikatów językowych Cambridge English. Uczę innych, ale jednocześnie nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i webinarach, ponieważ jestem przekonana, że potrzebujemy uczyć się przez całe życie. Wierzę też, że warto sięgać po swoje marzenia i nigdy nie jest za późno żeby je realizować.

 

Prywatnie jestem mamą – to przede wszystkim określa kim jestem i kim się staję. Uwielbiam skandynawskie powieści kryminalne i seriale na Netflixie z tego samego gatunku, a kiedy taki serial jest wciągający, to oddaje się Binge Watching, na który sobie pozwalam głównie na urlopie. Fascynuje mnie Londyn – miasto o wielu obliczach oraz piękne polskie góry.

Język obcy to dla mnie…

możliwość połączenia pasji z pracą.

Lubię uczyć, (bo)…

spotkania podczas zajęć z młodzieżą dają mi mnóstwo energii, przenoszę mnie w inny wymiar i są antidotum na wszelkie zmartwienia.

Gdybym nie była lektorem, to…

na pewno znalazłabym pomysł na siebie, ale na szczęście nie muszę szukać alternatywy.

Gdy nie ma mnie w szkole, to…

to pochłania mnie życie rodzinne.

Nie rozstaję się z…

jest wiele takich przedmiotów 😉

Moja niezwykła umiejętność…

pamiętanie szczegółów wydarzeń z przeszłości.