Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Wakacje   /  Obóz językowy w Krynicy Morskiej

Obóz językowy w Krynicy Morskiej

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

z wielką przykrością informujemy, że ze względu na trudną do przewidzenia sytuację dot. pandemii jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczny wakacyjny obóz językowy w Krynicy Morskiej. Ośrodki wypoczynkowe i hotele są obecnie zamknięte.

Wszyscy uczestnicy otrzymają w pierwszym tygodniu maja zwrot wpłaconych zaliczek. W przypadku wpłat gotówkowych uprzejmie prosimy o podanie nr konta – informację prosimy kierować drogą mailową na adres: sekretariat@bacalarus.pl do dn. 4 maja 2020r.

Istnieje też możliwość przeksięgowania środków na poczet opłaty za kursy językowe – w tym wypadku prosimy Państwa również o informację do dn. 4 maja 2020r.

Jednocześnie informujemy, że bacalarusowe półkolonie i warsztaty językowe na dzień dzisiejszy nie są odwołane. Mamy nadzieję, że ich organizacja będzie możliwa. W przypadku większego zainteresowania przewidujemy zorganizowanie dodatkowego turnusu półkolonii w terminie 3 – 14 sierpnia 2020 r. Byłaby to z pewnością bardzo przyjemna i atrakcyjna dla uczniów forma wypoczynku oraz spędzenia czasu w gronie rówieśników. Nadmieniamy, że bacalarusowy ogród rozwija się i pięknieje z dnia na dzień stanowiąc tym samym doskonałe zaplecze dla wakacyjnych zajęć.

Zachęcamy do rozważenia tej opcjonalnej oferty dla Państwa dzieci.