Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Oferta   /  Rabat JUBILEUSZOWY! -10%

Rabat JUBILEUSZOWY! -10%

Kolejny rok wspólnej nauki już prawie za nami.  Dziękujemy za zaufanie i za to, że razem możemy zagłębiać się w świat języków obcych. Nie ma nic lepszego niż dzielenie pasji z innymi. 🙂

Podobnie jak Wy nie możemy doczekać  się przerwy wakacyjnej, aby na nowo naładować akumulatory i z nową energią rozpocząć nowy rok nauki – tym razem bardzo szczególny dla nas.

Zbliża się bowiem wyjątkowa okazja do świętowania – JUBILEUSZ BACALARUSA! Chcielibyśmy spędzić nasze 25. urodziny razem z Wami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pierwszą niespodziankę!

Jaką? Czytajcie dalej!

Abyśmy mogli w dobrych humorach rozpocząć obchody mamy dla Was rabat „JUBILEUSZOWY” na wrześniową i październikową ratę za nasze kursy grupowe. 
Aby otrzymać rabat -10% na wspomniane raty należy podpisać umowę na kontynuację nauki w naszej szkole. Uwaga, czas na to jest ograniczony – tylko do 30 czerwca 2020r. 

To jednak nie wszystko! Rabat „JUBILEUSZOWY” dla naszych stałych Słuchaczy łączy się z innymi, więc niektórzy mogą otrzymać nawet 30% upustu!*

Zapisy prowadzimy w sekretariacie szkoły w godzinach otwarcia (8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku). Umowy będą dostępne od 3 czerwca 2020 r.

Dla naszych Uczniów, którzy chcą kontynuować naukę, umowa zostanie przesłana na platformie LangLion lub będzie dostępna w sekretariacie.

Podpisane umowy można przekazywać nam poprzez odesłanie zdjęcia/skanu umowy mailowo, za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub przekazać ją osobiście do naszego sekretariatu/wrzucić do naszej skrzynki pocztowej przy siedzibie szkoły. 
Warunkiem otrzymania rabatu jest przekazanie podpisanej umowy do 30 czerwca 2020r.

Nie czekajcie do ostatniej chwili, już dziś zapiszcie się na kurs i świętujcie razem z nami!

Kolejne niespodzianki już niebawem, śledźcie naszą stronę!

 

Z pozdrowieniami, 

Zespół Szkoły Języków Obcych „Bacalarus

 

*Rabat będzie obejmować grupy min. 8 osobowe. Rabat łączy się z innymi przydzielonymi Słuchaczowi rabatami. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Rabat zostanie ujęty w harmonogramie płatności na rok szkolny 2020/21.