Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Agnieszka Siwek

  /  Agnieszka Siwek

Agnieszka Siwek

Język angielski

Mogę śmiało powiedzieć, że niemalże wychowywałam się z językiem angielskim. Od najmłodszych lat ciekawiły mnie, chociażby teksty anglojęzycznych piosenek moich ulubionych wykonawców. Mój rozwój w języku angielskim znacznie się różnił od rozwoju z innych przedmiotów szkolnych, gdyż on przychodził mi naturalnie, a każde zetknięcie z nim sprawiało mi radość. Od kiedy pamiętam, chciałam zostać nauczycielką języka angielskiego, by pracować z dziećmi i młodzieżą i pokazać im, że nauka może być przyjemna. Aktualnie kończę studia licencjackie filologii angielskiej i planuję dalszy rozwój w tym kierunku.

Język obcy to dla mnie…

co prawda, jest on dla mnie środkiem komunikacji, ponieważ dzięki niemu mogę komunikować się z wieloma ludźmi z zagranicy, ale też jest to jedna ze sfer, w których czuję się szczęśliwa i pewna siebie.

Lubię uczyć, (bo)…

lubię przebywać wśród innych ludzi. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi sporo energii i motywacji do dalszej pracy, a ich postępy w nauce sprawiają mi sporo radości.

Gdybym nie była lektorem, to…

zapewne poszłabym w kierunku informatyki, bądź nauczania matematyki.

Gdy nie ma mnie w szkole, to…

spędzam czas z rodziną i spotykam się z innymi bliskimi mi osobami. Lubię też poświęcić trochę czasu swojemu samochodowi i udać się na przejażdżkę, co mnie relaksuje. Czasami lubię sobie pozwolić na wieczór z dobrym serialem i przekąskami u boku.

Nie rozstaję się z…

moim kremem do dłoni! Zawsze mam przy sobie chociaż jedną tubkę.

Moja niezwykła umiejętność…

zawsze daję z siebie 110%. I nawet kiedy coś wydaje się niemożliwe do osiągnięcia – radzę sobie z tym.