Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT
Wszystkie dotychczas prowadzone kursy (KIDS, kursy English MASTERS, kursy maturalne, firmowe, itd.) pozostają w dalszym ciągu w naszej ofercie. Zmienia się jedynie ich sposób przeprowadzania, tj. wprowadzamy formułę hybrydową.

Formularz zapisu na kurs

Formularz lekcji próbnej

Formuła hybrydowa – o co chodzi?

Formuła hybrydowa zajęć to połączenie zajęć stacjonarnych z lektorem, np. w sali lekcyjnej, z zajęciami prowadzonymi online. Jest to nasza odpowiedź na niepewną sytuację związaną z dalszym rozwojem pandemii i kwestią prowadzenia kursów w nowym roku szkolnym.
Formuła hybrydowa kursów w Bacalarusie zakłada dwa warianty i pozwala na bardzo elastyczne podejście do preferencji naszych uczniów:
Wariant 1
Online tylko w konieczności
Jeśli tylko będzie możliwość prowadzenia zajęć w szkołach, to zajęcia będą odbywać się w tradycyjnej formule – w salach lekcyjnych. Jeśli natomiast tak się nie stanie i ze względu na pandemię Zamość zostanie objęty strefą żółtą lub czerwoną, jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć zdalnie. Nie przerywamy naszych kursów i kontynuujemy zajęcia w trybie online.
Wariant 2
Online na zasadzie dobrowolności
Wielu uczniów zauważyło zalety zajęć online, ponieważ jest to idealne rozwiązanie dla uczniów dojeżdżających z okolic Zamościa na nasze zajęcia, a także dla wszystkich zapracowanych i mających mało czasu. Już teraz niektóre grupy, mimo iż mogą się uczyć stacjonarnie, preferują aby część zajęć odbywała się w trybie zdalnym.
Dlatego też w naszej szkole jest możliwość, aby zajęcia odbywały się naprzemiennie, np. raz w tygodniu cała grupa spotyka się w sali lekcyjnej i raz online.
Jeśli jednak całej grupie będzie odpowiadać inny sposób zajęć, tj. trzy spotkania stacjonarnie, a czwarte online, to też jest taka możliwość. Takie i podobne rozwiązania są uzależnione od preferencji wszystkich osób w danej grupie i będą ustalane indywidualnie między lektorem a grupą.

UWAGA!

Zajęcia w naszej szkole w nowym roku szkolnym rozpoczynamy w trybie stacjonarnym, chyba, że dany kurs jest realizowany wyłącznie online, to w takim przypadku będzie się on odbywać zgodnie z założeniami.
Mamy wprowadzone odpowiednie procedury i zasady prowadzenia zajęć zgodnie z zaleceniami MEN i GIS, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Uczniom.
 

Zobacz, jak prowadzimy zajęcia online