Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Sale lekcyjne

  /  Sale lekcyjne

Nasze sale

Nasza szkoła znajduje się w Zamościu, przy ulicy Jutrzenki 3 – blisko “Agory” oraz Nowego Rynku i kościoła św. Krzyża. Obok BACALARUSA są przystanki MZK i niedaleko jest dworzec autobusowy, a dla zmotoryzowanych mamy dwa parkingi.

Mając własną siedzibę możemy prowadzić zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy 15 sal językowych o powierzchni 27 – 35 m kw. oraz salę konferencyjną o powierzchni 60 m kw., które można wynająć.
Nasze pomieszczenia są dostosowane do nauki języków obcych – są wyposażone w tablice interaktywne i profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Pomoce naukowe związane z procesem dydaktycznym oraz odpowiednie dekoracje zdecydowanie ułatwiają przyswajanie wiedzy w miłej atmosferze. Sale dla najmłodszych, czyli dla kursów w ramach “Językowej Akademii Malucha” są specjalnie stworzone dla dzieci. Wnętrza są częściowo klimatyzowane i w każdym z nich jest dostęp do internetu, a dwie z nich posiadają także instalację umożliwiająca podłączenie własnych laptopów (16 stanowisk).

Podczas przerw zapraszamy do naszego kącika kawowego – kawiarenki, gdzie można napić się czegoś ciepłego lub zjeść mini przekąski czekając na swoje zajęcia.

Przyjeżdżając do nas nie trzeba martwić się o pozostawienie samochodu – posiadamy aż dwa duże parkingi. Na końcu jednego z nich jest wejście do bacalarusowego ogrodu.