Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Aktualności   /  Zapisy na próbne egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH

Zapisy na próbne egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH

Jako Ośrodek Cambridge English Preparation Centre przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów Cambridge English. Abyście byli dobrze zaznajomieni ze strukturą egzaminu organizujemy próbne sesje – taka sesja już niebawem!

Do 11 lutego można zgłaszać się u nas na próbne egzaminy Cambridge English (A2 – C1). Warto wziąć udział w takiej sesji, ponieważ pomoże Wam to w przygotowaniach do prawdziwych egzaminów.

To również ułatwi Wam w zdaniu tych prestiżowych certyfikatów, które uznawane są (praktycznie) na całym świecie. Oficjalne egzaminy Cambridge już w czerwcu, dlatego teraz jest dobry moment na zaplanowanie ostatnich szlifów, aby poszło gładko na prawdziwym egzaminie!

Dlaczego warto zdawać i jakie są dodatkowe korzyści z posiadania tych certyfikatów przeczytacie tutaj: https://www.cambridgeenglish.org/pl/why-cambridge-english/

jak również na naszych social mediach 🙂

Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji, więc przypominamy: zgłoszenia dostaniecie od swoich lektorów lub możecie je wziąć u nas w sekretariacie!