Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Zapisy

  /  Zapisy

Krok 1: Wypełnij wstępne zgłoszenie na kurs

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości zadzwonimy do Ciebie najpóźniej w następnym dniu roboczym. Wyjaśnimy Ci szczegółowo, jak wygląda nauka języka obcego w Bacalarusie – odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy Cię na test kwalifikacyjny do grupy (u nas w szkole). Jeśli wolisz wypełnić go online, to skorzystaj z linków poniżej.

Już dziś zacznij działać, aby mówić lepiej.

Krok 2: Test kwalifikacyjny (tylko dla nowych uczniów)

Jeśli wybierzesz stacjonarną formę wypełnienia testu kwalifikacyjnego, test napiszesz w szkole i odbędziesz rozmowę z lektorem – wszystko po to, aby ustalić Twój poziom znajomości języka obcego, na jaki chcesz się zapisać. Po zakwalifikowaniu Cię do grupy wspólnie wybierzemy termin bezpłatnej lekcji próbnej.

Natomiast jeśli zdecydujesz się napisać test kwalifikacyjny online, to umówimy Cię na krótką rozmowę z lektorem, aby poznać Twój poziom biegłości w mówieniu. Następnie dobierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę i ustalimy termin bezpłatnej lekcji próbnej.

Krok 3: Lekcja Próbna

Na lekcji próbnej masz okazję sam/sama sprawdzić, jak wygląda nasz kurs w praktyce. Podczas lekcji będziesz mieć możliwość poznania lektora oraz pozostałych uczestników kursu. Sprawdzisz, czy taka forma zajęć Ci odpowiada oraz zobaczysz pracę lektora z grupą. Po tej pierwszej lekcji zdecydujesz, czy chcesz dołączyć na kurs i kontynuować naukę w Bacalarusie.

Pamiętaj, że pierwsza lekcja (próbna) jest bezpłatna – płacisz dopiero od drugiej.

W prezencie na dzień dobry otrzymujesz więc od nas 45, 60, a nawet 85 minut zajęć z języka obcego w prezencie – na dobry start dla Ciebie od nas!

Formularz I - Zgłoszenie na kurs

Prosimy Cię o uzupełnienie poniższych pól. Przekazane nam przez Ciebie informacje pozwolą na przedstawienie Ci najlepiej dopasowanych kursów do Ciebie.

Dane nowego kursanta

Prosimy Cię o uzupełnienie poniższych pól. Przekazane nam przez Ciebie informacje pozwolą na przedstawienie Ci najlepiej dopasowanych kursów do Ciebie.