Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Aktualności   /  Jubileusz! 25-lecie!

Jubileusz! 25-lecie!

CZY WIESZ co łączy rok 1996 i rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021?

My wiemy!
Dokładnie w sierpniu 2021 BACALARUS będzie obchodzić JUBILEUSZ! 25-LECIE istnienia!

To niesamowite, jak szybko czas leci, ile lekcji odbyło się do tej pory, ile historii i wspomnień łączy nas z Wami – naszymi Uczniami. Czujemy się niczym wielka rodzina entuzjastów języków obcych.
Razem uczymy się do egzaminów Cambridge, przygotowujemy się do matury i przekazujemy Wam wiedzę na kursach branżowych, dziecięcych, explorersowych i innych. Wiemy, że jednym nauka idzie łatwiej, innym trudniej i tym bardziej cieszymy się z Waszych sukcesów.

Ze wzruszeniem patrzymy na naszych wychowanków, którzy dzisiaj studiują zagranicą lub podjęli lepszą pracę dzięki nauce u nas. Takie historie sprawiają, że te 25 lat jest dla nas pełne emocji i przy niektórych naprawdę łza się kręci w oku. Niektórzy zostają z nami nawet na jeszcze dłużej – bywa, że byli uczniowie zostają lektorami w bacalarusowym zespole.
Zdradzimy Wam też, że niektórzy lektorzy są z nami prawie od samego początku! Są też tacy, co przemierzyli pół świata, by do nas dołączyć.

Te wyjątkowe dla nas urodziny (wszak to ĆWIERĆWIECZE!) nie chcemy spędzić z nikim innym, jak tylko z Wami. Z tej okazji zapraszamy Was do tego niepowtarzalnego roku jubileuszowego.

Jesteście gotowi?

Bądźmy w kontakcie, aby nie umknęły Wam kolejne wydarzenia!