Szkoła Języków Obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon, Śr - Pt 10:00 - 18:00, Wt 11:00 - 18:00| FB YT

Bacalarus

  /  Oferta   /  Antykryzysowy rabat -10%

Antykryzysowy rabat -10%

Od zawsze mieliśmy na uwadze to, aby nasze kursy były w przystępnej cenie, aby duża częstotliwość i długość trwania zajęć, były dostępne w korzystnej ofercie cenowej. Dlatego też i teraz zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i udzielić 10% rabatu na majową i czerwcową ratę za nasze kursy grupowe.

Drodzy Słuchacze, Drodzy Rodzice!

Wszyscy jesteśmy w nowej i trudnej dla nas sytuacji. Z dnia na dzień musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się z nią sobie radzić. W tych dniach wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak szczególnie ważne jest wzajemne wsparcie. Dlatego bardzo dziękujemy za wszelkie słowa otuchy, które otrzymaliśmy od Państwa, za pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby przerwa i zamknięte szkoły nie były przeszkodą a dodatkową mobilizacją do szukania nowych rozwiązań. Włożyliśmy wiele pracy, sprawdziliśmy wiele metod i stale ulepszamy ofertę – wszystko z myślą o naszych Słuchaczach. Nasi lektorzy nieustannie się doskonalą i dla Was odkrywają tajniki świata online. Ale na tym nie koniec! Nowa sytuacja dotyka również budżetów domowych. Od zawsze mieliśmy na uwadze to, aby nasze kursy były w przystępnej cenie, aby duża częstotliwość i długość trwania zajęć, były dostępne w korzystnej ofercie cenowej. Dlatego też i teraz zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i udzielić 10% rabatu na majową i czerwcową ratę za nasze kursy grupowe. Każdemu uczniowi, którego grupa liczy minimum 8 osób i nieprzerwanie kontynuuje naukę (bez przerw w marcu i kwietniu) majowa i czerwcowa rata zostanie pomniejszona o 10%, przy zachowaniu dotychczas przysługujących rabatów (np. rabat rodzinny).  Rabaty się sumują, co oznacza, że duża część z Was po podsumowaniu otrzyma 14, a nawet 17% rabatu! Rabat dotyczy również grup promocyjnych!

 

Bądźmy razem w tym trudnym czasie, pozostańmy zdrowi i nie traćmy ducha!

Pozdrawiamy,

Zespół SJO Bacalarus